Українцям повідомили – як придбати квитки на футбольне Євро-2020

Українцям повідомили – як придбати квитки на футбольне Євро-2020
03.12.2019 02:42
shadow

Українська асоціація футболу оприлюднила схему за якою можна буде придбати квитки за участі збірної України на Євро-2020, повідомляє 1NEWS з посиланням на сайт Асоціації.Квиткова квота УАФ як асоціації, чия команда візьме участь у фінальному турнірі Євро-2020, буде реалізовуватися через офіційний сайт УЄФА — euro2020.com/tickets


Згідно з рекомендаціями УЄФА, першочергове право придбання квитків на матчі Євро-2020 за участю національної збірної надається офіційному фан-клубу. В Україні таким є фан-рух “Вірні збірній”.


Також сказано, для того, щоб скористатися правом, наданим УЄФА учасникам фан-клубу національної збірної, уже зареєстровані учасники фан-руху “Вірні збірній”/клубу вболівальників отримають спеціальне повідомлення на електронну адресу з посиланням для реєстрації в лотереї. Далі заявка візьме участь у лотереї, яка відбудеться вже 4 грудня поточного року.


Якщо людина не є учасником фан-руху “Вірні збірній”, але бажає до нього приєднатися, щоб збільшити свої шанси на отримання права купити квитки на Євро-2020, вона може пройти реєстрацію на сайті “ffu.ua” до 3 грудня. Після успішної реєстрації заявка візьме участь в іншій лотереї, яка відбудеться 16 грудня.


Примітно, що на відміну від інших країн, де члени фан-клубу мають право придбати лише один квиток, українські вболівальники — учасники фан-руху “Вірні збірній” можуть придбати два квитки на кожен матч групового етапу за участю збірної України. Це стосується також матчів плей-офф у разі подолання збірною України групового етапу.


Варто відзначити, якщо ви не бажаєте бути учасником фан-руху “Вірні збірній”, ви не отримаєте шансу взяти участь у лотереї, але можете подати заявку на загальних умовах на придбання не більш ніж чотирьох квитків на кожен матч збірної на сайті “euro2020.com”, зареєструвавши себе як уболівальника збірної України.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/ukrayintsyam-povidomyly-yak-prydbaty-kvytky-na-futbolne-yevro-2020.html”

Оставить комментарий