Мрія російських окупантів: В Миколаєві випробовують перспективну газотурбінну установку для флоту

Мрія російських окупантів: В Миколаєві випробовують перспективну газотурбінну установку для флоту
03.04.2019 21:04
shadow
Без українських турбін РФ змушена згортати програми будівництва фрегатів. Імпортозаміщення наразі не дало бажаних результатів.

Прохідна ДП НВКГ "Зоря-Машпроект". Фото: Вікіпедія.Державне підприємство НВКГ «Зоря»-«Машпроект», яке розташоване у Миколаєві, розробило та виготовило дослідний зразок газотурбінного двигуна (ГТД) та розпочало його випробування. Про це повідомляє прес-служба підприємства на своїй сторінці у Facebook, передають

Вона стане основою пропульсивного комплексу перспективних кораблів Військово-морських Сил ЗС України. Нова турбіна має унікальну конструкцію, що дозволяє її використання у цивільному секторі як механічний привод компресорів у газотранспортних мережах та як механічний привод електрогенераторів. Її потужність складає – 32 МВт.

Державне підприємство НВКГ «Зоря»-«Машпроект» – це український розробник і виробник газових турбін морського і загальнопромислового застосування. До складу комплексу входять Центр науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт «Машпроект» і серійне виробництво «Зоря».Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/mriia-rosiiskykh-okupantiv-v-mykolaievi-vyprobovuiut-perspektyvnu-hazoturbinnu-ustanovku-dlia-flotu-273398.html”

Оставить комментарий